Rüyada Su görmek ne demek? Rüya Tabirleri Yorumları

Rüyada Su görmek ne demek? Rüya Tabirleri Yorumları

Su

Su ile ilgili rüyalar olağandışı değildir. Su, yaşam ve yenilenme sembolüdür ve onsuz biz hayatta olmazdık.

Suyun sembolik anlamı çok güçlü ve önemlidir, bu nedenle su hakkındaki rüyalar çok değer taşır.

Derin suda boğulma hakkında rüya

Derin su ile ilgili rüyalar, önümüzdeki dönemde karşılaşacağınız sorunların bir göstergesidir. Bu problemler büyük olmayacak ama düzeltmek için biraz zaman ayırmanız gerekecek. Bu problemleri çözmek, becerilerinizin ve yeteneklerinizin iyi bir temsili olacaktır ve hatta sizin için yardımcı olabilir.

Karanlık suda yelken yapmayı hayal et

Kara sularda yelken açmayı hayal ettiyseniz, o zaman hayatınızdaki bazı büyük problemlerle karşılaşacaksınız. Bu sorunlar tüm dikkatinizi gerektirecek ve bir çözüm bulmakta zorlanacaksınız. Kişisel veya işle ilgili olabilirler, ancak her iki durumda da en kısa zamanda onlarla yüzleşmek zorunda kalacaksınız.

Sığ suda bir tekne hakkında rüya

Sığ suda bir tekne hakkında bir hayaliniz varsa, o zaman bu rüya hayatınızdaki sıkıntıların bir göstergesidir. Tekneniz su altında toprağı çiziyorsa, bu şu anda nasıl hissettiğinizi gösteren iyi bir örnek. İşler sorunsuz gitmiyor ve bu konuda giderek daha fazla sinirleniyorsunuz. Dikkatinizi bu sıkıntılara odaklamalı ve kendiniz için üzülmeyi bırakmalısınız.Su dolu bir botu hayal edin

Su dolu bir tekne hakkında bir hayaliniz varsa, o zaman bu rüya başınıza gelmek üzere olan olumlu bir şeyin temsilidir. Su parayı sembolize ediyor ve önümüzdeki dönemde iyi bir finansal anlaşma bile yapabilirsiniz. Finans sizin için bir sorun olmayacak ve yatırımlara odaklanabileceksiniz.

Suda egzersiz yapmayı hayal edin

Su yaparken egzersizleri yapıyorsanız, bu rüya aşk hayatındaki gelişimin bir temsilidir.

O kadar iyi olmasaydı, eşinizle ortak çıkarlar bulacaksanız, durum daha iyi olmaya başlayacaktır. Bir eşiniz yoksa, o zaman bu rüya gelecekteki bir alevi temsil eder.

Birine su dökmeyi hayal et

Eğer rüyanızdaki birinin üzerine su döküyorduysanız, bu o zaman başınıza gelebilecek utanç verici bir durumun sembolüdür. Bu durumdan kaçınılamaz ve ne olursa olsun onunla yüzleşmek zorunda kalacaksınız. Ancak, fazla endişelenmeyin çünkü ne olursa olsun, yaşamınız üzerinde uzun süre kalıcı bir etkisi olmayacak.

İçme suyu hakkında rüya

İçme suyunu hayal etmenin, içtiğiniz su türüne bağlı olarak farklı anlamları olabilir. Kirli su içiyorsanız, bu rüya kendiniz hakkında ne düşündüğünüzü simgeliyor.

Belki de gurur duymadığın bir şey yaptın ve şimdi de bundan dolayı kendini suçlu hissediyorsun. İçtiğin su berraksa, kendin ya da hayatındaki bir başkası hakkında kendini iyi hissediyorsun.

Soğuk su hakkında rüya

Soğuk su ile ilgili bir hayaliniz varsa, bu rüya neşeyi sembolize eder. Önümüzdeki dönemde başınıza gelen bazı güzel şeylerin olması ve bu sayede mutlu olmanız mümkündür. Belki de sonunda seni bir süredir rahatsız eden bir problemi çözeceksin ve bu sayede rahatlayabilirsin.Sıcak su hakkında rüya

Sıcak su ile ilgili bir hayaliniz varsa, o zaman bu rüya sizi hastalıklar hakkında uyarır. Hasta hissetmeye başlayacak ve doktorunuzu ziyaret etmeniz gerekecek. Terapiye alışkın olmasanız bile, bu iyileşmek için yapmanız gereken bir şey.

Birisine su vermeyi hayal et

Hayalindeki birine su verirken, sadık olduğunu gösterir. Siz arkadaşları için her şeyi yapacak olan bir insansınız ve asla size yakın biri hakkında kötü şeyler söylemeyeceksiniz. Onların bile kusurları olabileceğinin farkındasınız, ancak eleştirildiklerinde onları daima savunuyorsunuz.

Bulanık suları hayal edin

Uykunda bulanık su görürseniz, rahatsızlık gösterir. Muhtemelen uzun zamandır yapmayı planladığınız bir şey parmaklarınızdan kaymaya devam ediyor ve sizi en başa döndüren engellerle sürekli karşılaşıyorsunuz. Başladığın şeyi asla bitiremeyeceğine dair bir his var, bu yüzden daha da sinirlisin.

Temiz su hakkında rüya

Temiz su hayal etmek, biraz kar kazanacağınız anlamına gelir. Bir teste katılacaksınız veya başarılı bir şekilde sonuçlanacak bir piyango oynayacaksınız. Yeni başlayanlar için şansınız olacak ve para sadece elinize kayacak.

Derin su hakkında rüya

Uykunuzda derin su gördüğünüzde, sizi tehlikeye karşı uyarır. Biri sizi soymaya çalışacak veya yakınınızdaki biri sizi kandırmaya veya yaralamaya çalışabilir. Daha dikkatli ve güvenilmez olacağınız travmatik bir deneyim yaşayacaksınız.

Suda yürümek hakkında rüya

Eğer bir rüyanın içinde suda yürüyor olsaydın, kimsenin seni durduramayacağını gösterir. Değişmezsiniz ve bir şey söylerken ya da söz verdiğinizde, ona saygı göstermek için her şeyi yapacaksınız. Bu kaliteye diğer insanlarda da değer veriyorsunuz ve fikirlerini kolayca değiştirenlerden kaçınmaya çalışıyorsunuz.

Su yüzeyinde yürümeyi hayal edin

Eğer rüyanızdaki suyun yüzeyinde yürürseniz, hiçbir şeyden korkmadığınız anlamına gelir. Bilinç sizin için saf ve gözünüzdeki herkese bakabilirsiniz. Dürüst ve söylediklerinize bağlı kalıyorsunuz ve kimse sizi ikiyüzlü olmakla suçlayamaz. İşte bu yüzden siz her zaman dümdüz olacak mükemmel bir arkadaş ve dürüst bir ortaksınız.

Borudan gelen suları hayal edin

Bir rüyadayken, su borudan akar, bu coşkulu bir duygusal yaşam anlamına gelir. Muhtemelen çok fazla gözetmen var ve kimi seçeceğini bilmiyorsun. Hata yapmaktan korkmayın, bir süre yalnız kalabilirsiniz. Tüm bu adaylar arasında, bir şans vermeye değecek çok az şey var.

Göl suyu hakkında rüya

Bu, başkaları için küçük görünseler bile, hayatınızdaki bazı büyük sorunların üstesinden geleceğiniz anlamına gelir. Bu büyük bir rahatlama gibi olacak ve nihayet bir kez daha hayattan zevk alabileceksiniz. Yaşamınızda, biraz çalışmaya ihtiyaç duyan ve bunun gibi sorunların bir daha ortaya çıkmasına izin vermeyen diğer alanları iyileştirmek için bu dönemi kullanın.

Bir akıştaki su hakkında hayal edin

Eğer bir derede akan su ile ilgili bir hayaliniz varsa, o zaman bu rüya yaşamınızdaki küçük bir sorunun temsilidir. Bu küçük problem hayatında hiçbir şey tutamaz ama zamanla ilgilenmezsen daha büyük oranlarda büyüyebilir.

Suda yüzmeyi hayal edin

Bu rüya, belirsiz bazı problemleri çok yetenekli bir şekilde geçebileceğiniz ve çevrenizdeki bazı insanların yeteneklerinizden etkileneceği anlamına gelir. Bu durum sizin için bile faydalı olabilir, çünkü amirleriniz sizi çalışırken gördükten sonra size farklı bakmaya başlayabilir.

Suda banyo yapmayı hayal edin

Suda yıkanıyorsanız, o zaman bu rüya hayatınızdaki zararlı şeylere direnmedeki başarının bir temsilidir. Seni korkunç bir duruma sokma planı olan biri tarafından incinmekten kaçınabileceksiniz.

Su taşımayı hayal edin

Eğer rüyanızda su taşıyorsanız, o zaman bu rüya kişisel sorunlara karşı zaferin bir temsilidir. Su almak aynı sembolizmdedir. Kişisel problemlerinizi yenebilecek ve bir süredir size baskı yapan bir durumda muzaffer hale gelebileceksiniz.

Suda kendini yıkamayı hayal et

Kendinizi suda yıkıyorsanız, o zaman bu rüya yaptığınız bir şey yüzünden hissettiğiniz yaldızın bir temsilidir. Bu suçluluk, sana yakın olan birine karşı kullandığın kelimelerin eylemlerinden geliyor ve şimdi bu duyguları sallayamıyorsun. Bu kişiyle konuşmayı ve niyetlerinizi açıklamayı deneyin çünkü bu kendiniz hakkında daha iyi hissetmenize yardımcı olabilir.

Soğuk suda yüzmeyi hayal edin

Eğer soğuk suda yüzmeyi hayal ediyorsanız, o zaman bu rüya hayatınızda gerçekleşecek çok önemli bir olayın temsilidir. Bu olay, tehlikeli bir durumdan kaçınmanıza ve daha önce farketmediğiniz bazı şeyleri fark etmenize yardımcı olacaktır.

Su ile ateş yakmayı hayal et

Üzerine su dökerek ateş yakıyorsanız, bu rüya hayatınızda savaşmanız gereken zorlukların bir göstergesidir. Bu zorluklar ciddi olacak ve mümkün olan en kısa sürede çözmeniz gerekecek.

Bitkilere su dökmeyi hayal edin

Eğer bitkileri sulardıysanız, bu rüya sosyal doğanızın bir sembolüdür. Diğer insanların etrafında olmayı ve sosyal olmayı seversin, sana ek enerji verir. Bitkiler soluysa, belki dışarı çıkıp yeni insanlarla tanışmayı özlüyorsunuz. Hayatınızda, bir zamanlar yaptığınız gibi sosyal hayatın tadını çıkarmanızı engelleyen bir şey oldu.

Su altında yüzmeyi hayal et

Su altında yüzmeyi hayal ettiyseniz, bu rüya belirsizliğin bir temsilidir. Belki de hayatınızdaki bir şey veya birileri hakkında şüpheleriniz vardır. Mantıksız bir şey yapmadan önce, durumu dikkatlice inceleyin ve ardından harekete geçin. Belki de sadece aşırı tepki veriyorsun.

Sudaki köpekbalıkları hakkında rüya

Sudaki köpekbalıkları hakkında bir hayaliniz varsa, o zaman bu rüya sizi etrafınızda olup bitenler konusunda sizi uyarır ve siz onlardan habersizsiniz. Etrafınızdaki insanlara dikkat edin çünkü size karşı bir şeyler yapmayı planlıyor olabilirler. Çok fazla bilmediğiniz durumlara da dikkat etmelisiniz, çünkü bu sizin için kötü sonuçlanabilir.

Sudaki timsahı hayal edin

Sudaki bir timsah hakkında bir rüyanız varsa, bu rüya belirsiz bir kişiliğin temsilidir. Bir karar vermeniz çok zaman alıyor ve özellikle baskı altında ne yapacağınıza gerçekten karar veremiyorsunuz. Bir şeyleri düşünmeyi bırakmalı ve sezgine odaklanmalısın.Tavandan düşen suları hayal edin

Eğer rüyanızdaki tavandan su düşerse, o zaman bu rüya hayatınızdaki en az beklediğiniz birinden gelen parazitleri sembolize eder. Bu kişi hayatınızı tamamen değiştirecek bir şey yapacak. Bu büyük bir şey olmak zorunda değil ama değişikliklerden hoşlanmıyorsanız, o zaman bu sizin için bir sorun olabilir.

Sudaki ölü balıkları hayal edin

Hayalinizdeki ölü balıklar hakkında bir hayaliniz varsa, o zaman bu önümüzdeki dönemde yaşayacağınız aşırı hayal kırıklığını sembolize eder. Bu hayal kırıklığı kişisel yaşamınızla bağlantılı olacak. Belki sana yakın biri bir şeyler yapacak ve bu konuda mutlu olmayacaksın. Ne olursa olsun, başını dik tut ve kimsenin kendin ya da hayatın hakkında kendini kötü hissetmesine izin verme.

Akan su hakkında rüya

Akan su ile ilgili bir hayaliniz varsa veya akan su ile ilgili bir hayaliniz varsa, bu rüya çok yakında gerçekleşecek olan ilerlemenin bir temsilidir. Bu gelişme kişisel yaşamınızla veya işinizle bağlantılı olabilir. Yaptığın tüm zor işlerin karşılığını ödeyeceksin ve sıkı çalışmanın meyvelerini alacaksın.

Sudan korkmayı hayal et

Sudan korkmakla ilgili bir hayaliniz varsa, o zaman bu rüya yaptığınız şey hakkında hissettiğiniz suçluluğun bir temsilidir. Bunun olumlu bir şey olacağını düşündünüz ama sonunda birini incitmek veya hasara neden olmak zorunda kaldınız ve şimdi kendini suçlu hissediyorsunuz. Yaraladığınız insanlardan özür dileyin ve çok geç olmadan verdiğiniz hasarı düzeltmeye çalışın.

Su üzerinde uçan hakkında rüya

Eğer rüyanızda su üzerinde uçuyorduysanız, bu rüya problemleri çözme yeteneklerinizi sembolize ediyor. Durumu değiştirmek için her zaman ne yapacağınızı ve birisine ne söyleyeceğinizi bilirsiniz. Bu nedenle, yaşamınızdaki başarı kaçınılmazdır.

Kanlı su hakkında rüya

Rüyanızdaki suyun içinde kan varsa, o zaman bu rüya önünüze konan işleri odaklama ve tamamlama yeteneğinizi sembolize eder. En zor problemlerle bile başa çıkabiliyorsunuz ve bu uzun vadede size yardımcı olacak bir şey.Su dökülmesini hayal et

Eğer rüyanıza su döktüyseniz, bu rüya yaşamınızdaki doğru yolu temsil eder. Şu anda ne yapıyorsanız, sizin için çalışıyor ve gitme şeklinizi değiştirmemelisiniz. Bu yol sizi büyük başarılara götürecek, bu yüzden sabırlı ve çalışkan olun.

Sıcak su hakkında rüya

Sıcak su ile ilgili bir hayaliniz varsa, yakında maddi zararlarınız ve maddi sıkıntılar ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Dikkatsiz davranışlarınız ve sorumlu bir şekilde para harcamamanızın yetersizliği nedeniyle ortaya çıkacaklar. Önümüzdeki dönemde yatırımlardan uzak durmalı ve daha fazla tasarruf etmeye odaklanmalısınız.

Akan suyun sesi hakkında rüya

Bir rüyanız varsa, suyun aktığını gördünüz ya da bu sesi duyuyorsanız, o zaman bu rüya başkaları tarafından nasıl muamele edildiğini sembolize eder. Bu tedaviyle ilgili bir şey tamam değil ve kesinlikle onlara memnun olmadığınızı söylemelisiniz. Bu rüya eşinize veya ailenize bağlanabilir.

Suyla kaplı olmayı hayal edin (ıslak)

Eğer su sıçraması ile kaplı olduğunuzu ya da ıslandığınızı bir rüya görmüşseniz, bu rüya aşk hayatınıza gelince size iyi haberler getirir. Hayatınızı değiştirecek çok özel birisiyle tanışacaksınız. Bu kişi “bir” olabilir, bu yüzden dikkatli olun ve bu kişiyi hayatınızda tutun.

Suda duran birini hayal et.

Suda duran bir başkasını gördüyseniz, bu rüya, bu kişinin yaşamıyla ilgili korkunuzu temsil eder. Belki de başlarını belaya sokarlar ve ayaklarının diken diken olmasına yardım etmen gerektiğini düşünüyorsun, ama bunu nasıl yapacağını bilmiyorsun. Bu kişiyle konuşun ve onu nasıl hissettiğinizi bilir ve onlara desteğinize ihtiyaçları olup olmadığını sorun.

Show Buttons
Hide Buttons