Rüyada saç kesmek: Rüya Tabirleri Yorumları

Rüyada saç kesmek: Rüya Tabirleri Yorumları

saç kesmek

Hayaller hep bizim için bir gizem olmuştur. Gerçekten ‘dışarıdaki birinden’ bir işaret olarak bakılması gereken bir şey mi ve onlar bizim için önemli ve hatırı sayılmayacak kadar önemli bir şey.

Bakış açınız ne olursa olsun, bazen gerçek olabilir. Hayallerimiz sırasında, birçok farklı şey görüyor veya hissediyoruz ve bazıları bize beklenmeyen gelebilir.

Hayallerimizdeki amaçlarının tam olarak ne olduğunu bilmek zor olabilir.

Bu yazıda saç kesmeyle ilgili rüyalar hakkında konuşacağız. Bu rüyanın ardındaki sembolizm nedir ve bizim için ne anlama gelebilir?

Bir rüyada saçını kesmek

Saçınızı kestirdiğiniz bir rüya görmüşseniz ya da başkası böyle yaptıysa, sembolizm genellikle kayba bağlıdır. Aynı zamanda farklı bir şey anlamına da gelebilir, ancak tüm anlamların birbirleriyle bir bağlantısı vardır.

Bu rüya aynı zamanda değişmekte olduğunuz, başınıza yeni bir şey geldiği ve tamamen yeni bir insan gibi hissettiğiniz anlamına da gelebilir. Bu gerçek hayatta da alışılmadık bir şey değil. Ne zaman hayatımızda bir değişiklik olduğunu hissedersek, kendimizi yeniden icat etmeye çalışırız ve çoğunlukla saçla (veya en azından kadınlar yapar) başlarız.

Dünyaya genel bakışınız değişiyor ve sizi yeni bir insan gibi hissettiren daha derin ve anlamlı bir şey büyüttünüz veya deneyimlediniz.

Bu birçok farklı şeyden kaynaklanıyor olabilir. Belki de işinizi değiştirdiniz, uzun süreli bir ilişkiyi bitirdiniz veya başka bir yere taşıdınız.

Eğer o şeyler başınıza gelmediyse, bu onların gerçekleşmesi için redy olduğunuz veya hayatınızı kökten değiştirmek gibi hissettiğiniz anlamına gelebilir. Kendi saçını kestiğinden, seninle ve başka hiç kimsenin bağlı olmaması gerekiyor.

Bu rüyadan sonra saçınızı gerçek hayatta kesmek iyi bir fikir olabilir. Belki bir değişim arzunuzu (basit bir bile olsa), hayalleriniz aracılığıyla ifade ediyorsunuz ve saçlar uzadığından, onunla başlamalısınız.

Başka birinin saçını kesmek

Yukarıdaki açıklamaya pek benzememek, birinin saçını kesmek, birini kontrol etmeniz gerekebileceği anlamına gelebilir.

Belki de gerçekten kontrolü olmayan birisiyle, şu anki gibi davranmalarını istedikleri şekilde oynamamalarını istediğin bir ilişki içindesin.

Önceki açıklamaya bağlı olarak, birisini değiştirmek zorunda olduğunuzu hissedebilir, böylece mutlu olabilirsiniz.

Bu açıkçası asla iyi bir şey değildir, bu yüzden aynı kalırken sadece birisiyle baştan yoruldunuz.

Bu aynı zamanda insanların hareket etmelerini istediğiniz gibi davranmalarını görmeyi sevdiğiniz anlamına da gelebilir. Belki niyetin iyidir, ama bu hedefe ulaşmak zor.

Gerçek hayatında herhangi bir değişiklik yapamadığından, belirli şeylere olan genel hayal kırıklığınız rüyalarınızda ifade edilir.

Niyetiniz ne olursa olsun, başkalarının tercihlerine çok fazla müdahale etmemelisiniz. Bu çok zaman ve sinir kazandıracak.

Rüyalarında saç kaybetmek

Bu korkunç olayı rüyanızda yaşarsanız, dış görünüşünüzle çok fazla ilgileniyor olabilirsiniz.

Bakışlarına değer veriyorsun, yaşlanıp gençliğini çok erken kaybetmekten korkuyorsun.

Bu rüya aynı zamanda bazı yaşam koşullarında kendinizi zayıf ve güçsüz hissettiğiniz anlamına da gelebilir. Belki de olası bir sonuç üzerinde kontrol sahibi gözükmüyorsun ve bu seni çok endişelendiriyor.

Eğer saç kendi kendine düşüyorsa, hayatınızdaki belirli olayları etkileyemeyeceğinizi ve ne yaparsanız yapın size zarar vermeyeceklerinden korktuğunuz anlamına gelir.

Saçla ilgili diğer düşler

Saçınıza rüyanızla ilgileniyorsanız, taraklayarak veya şekillendirerek, bu, olası seçeneklerinizi uyguladığınız anlamına gelir.

Son düşüncen ve kararınla ​​zaman alıyorsun. Saçınız rüyanızda çok uzunsa, kararlarınıza yeterince etki etmiyor olmanız ve hareket etmenin zamanı gelebilir.

Öte yandan kısa saç, harcamalarınızı düşünmeniz gerektiğini önerir. Belki de şu anki durumunuz için çok cömertsiniz ve onu biraz almanız gerekiyor.

Rüyalarda görülen gri ağırlık bilgeliği temsil eder. Belki de çok önemli olan bazı gerçekleri keşfettiniz ve bu bilgilerden güçlendiğinizi hissediyorsunuz.

Saçınızdan çıkan böcekler, belirli bir karar vermeniz için çok fazla baskı altında olduğunuzu hissettiğiniz veya yaşamınızdaki büyük bir karar için kendiniz için baskı hissettiğiniz anlamına gelebilir. Bu karar genellikle başkalarının sizi görme biçimiyle bağlantılıdır.

Show Buttons
Hide Buttons