Rüyada polis görmek: Rüya Tabirleri Yorumları

Rüyada polis görmek: Rüya Tabirleri Yorumları

polis

Polis hakkındaki rüyalar oldukça ilginç olabilir ve bize kişiliğimizin ilginç bir yanını gösterebilir. Her türlü otoriteyi hayal etmek için, her zaman arkasında daha derin ve anlamlı bir sembolizm vardır.

Yani, polisle ilgili hayallerin ne anlama geldiğini merak ettiyseniz, işte birkaç ilginç örnek.

Genel olarak polis hakkında rüya

Polisi hayal etmek birçok farklı şekilde yorumlanabilir. Polis, gerçek hayatta bazı insanlar için otorite ve korku temsil eder. Polisle ilgili gördüğünüz rüya, rüyanın diğer tüm unsurlarıyla yorumlanmalı ve genel olarak rüya hakkında iyice düşünmeniz gerekir.

Polisle ilgili bir rüyanın en yaygın açıklaması, bu rüyanın bir şekilde ya da başka bir şekilde, yaşamınızda bulunan güç ve otoritenin bir temsili olduğudur.

Bu güç ve otorite hayatınızdaki yakın bir kişiden gelebilir. Bu kişi, saygı duyduğunuz ve gizlice korktuğunuz bir kişidir, ama aynı zamanda onun gücünün ve gücünün ezici olduğunu hissediyorsunuz.

Evinizdeki polisleri hayal edin

Polis, evinize giriyorsa veya zaten evinizde olsaydı, bu rüya iyi bir sağlık ve refahın temsilidir.

Belki de yakın arkadaş çevrenizden biri çok hastaydı ve bu rüya kesinlikle o kişinin hayatında geri dönen iyi bir şans sembolü. Bu kişi arkadaşınız olmak zorunda değildir, aynı zamanda bir aile üyesi veya eşiniz olabilir.Polis tarafından tutuklanmayı hayal edin

Polis bir nedenden ötürü sizi tutukladıysa, bu rüya deneyimleyeceğiniz bir cazibeyi temsil eder. Bu ayartma, finansmana bağlı olabilir ve daha fazla para kazanmak için “gölgeli iş” taktiklerini denemeye başlayabilirsiniz.

Bunun kesinlikle riskli olduğunu ve kazanacağınızdan çok daha fazlasını kaybedebileceğinizi unutmayın. Bu rüya bir uyarı olarak geliyor, eğer bu adımı atarsanız ve günaha teslim olursanız yanabilirsiniz.

Polisin seni durdurduğunu hayal et.

Polis rüyanda seni durdurduysa, o zaman bu rüya, hayatında sahip olduğun problemlerin bir temsili değil, ama çözülmesi gereken bir temsildir.

Muhtemelen bu problemleri çözme sürecini durduruyordunuz, ancak şimdi bunları çözmek zorunda kalacaksınız.

Polis tarafından kovalanmayı hayal et

Polis rüyanda seni kovalıyorsa, o zaman bu rüya birisiyle karşılaşacağın çatışmayı temsil ediyor. Bu kişi size yakın biri ve kelimelerinizi seçmek akıllıca yapılacak bir şey.

Eğer denize düşüp bu insana hakaret edersen, anlamsız bir tartışma yüzünden sevdiğin birini kaybedebilirsin.

Bu rüya, hayatınızdaki diğer insanların neden olduğu sorunları da temsil edebilir. Belki de hayatınızdaki biri tarafından boğulmuş hissedersiniz ve bu kişiye onu biraz rahatlatmasını nasıl söyleyeceğinizi bilmiyorsunuz.

Bu kişi, yalnızca size takıntılı olan ve sizi ihtiyaçları ile boğan eşiniz veya arkadaşınız olabilir.

Polis olmayı hayal et

Bir polis olmayı hayal ettiyseniz, o zaman yaptığınız bir şeyle gurur duyuyorsunuz. Yaptığın bir şey, senin büyük değerlerin ve yeteneklerin olduğunu ve israf edildiğini fark etmeni sağladı.

Çok geç olmadan, bu yetenekleri mümkün olan en iyi şekilde kullanma zamanı. Örneğin, nihayet patronunuza terfi hakettiğinizi söylediniz veya belki de ciddi bir sorunu olan birine, karşılığında bir şey beklemeden yardımcı oldunuz.

Bir polis ekibini hayal et

Polis kadrosu rüyanızdaydı, o zaman bu yüzleşmek üzere olduğunuz zor sorunların bir simgesidir. Bu problemler hayatınızdaki hemen hemen her şeyle bağlantılı olabilir, bu yüzden dikkatli olun ve her türlü şekilde sorundan kaçının.

Bir şey size şüpheli geliyorsa, kendinizi daha ciddi ve sorunlu bir şeye sokmadan önce ondan uzak durun.

Polis rüyasına yardım etmiyor

Eğer rüyanızda başınız belaya girdiyse ancak polis cevap vermeden sadece suçu izliyordu, o zaman bu alamayacağınız yardımın bir temsilidir.

Hayatınızın zor zamanlarında, size yakın olan kimsenin size yardım etmek ve sizi desteklemek için orada olamayacağını bilmek üzeresiniz.

Bunun nedeni, size ihtiyaç duyduklarında onlar için orada bulunmamış olmanız olabilirdi ve şimdi masalar açıldı.

Bunun olmasını önlemek için, daha önce sizin için orada olan insanlarla tekrar temasa geçmeye çalışın çünkü bir gün yardımlarına ihtiyacınız olabilir ve onlar size yardım etmek için orada olmayacaklar.

Bir polis karakolu hakkında hayal kur

Bir polis karakolu hakkında bir hayaliniz varsa, bu rüya işyerinde yaşayacağınız stresi temsil eder.

Belki de yeni iş yükümlülükleri alacaksınız ve iş miktarı zorlu olacak. Bu sizin için çok fazla olursa, bu tür stresler sağlığınızı bozmadan önce bu yükümlülükleri geri çevirmeyi düşünmelisiniz.Polisle konuşmayı hayal et

Bir polis memuru ile konuştuğunuz bir rüya görmüşseniz, bu rüya diğer insanlarla çatışmayı temsil eder. Söyleyeceğin ya da yaptığın bir şey yüzünden başın belaya girecek ve insanlar seninle yüzleşecek.

Birine daha fazla hakaret etmeden önce, daha kötü bir şey yapmadan davranışlarını daha ince bir şekilde savunmayı dene. Bu şekilde durumu biraz daha iyi hale getirebilirsiniz.

Polis belgelerini hayal et

Polis dosyalarına ve belgelerine bakmak hakkında bir hayaliniz varsa, bu rüya yaşamınızda yapmak üzere olduğunuz önemli bir değişikliği temsil eder.

Bu değişiklik kariyerinizle veya kişisel yaşamınızla bağlantılı olabilir, ancak yaşamınızdaki değişikliklerin her ikisi de büyük olacaktır.

Yine de dikkatli olun çünkü bir ömür boyu değişiklik yapmak ilk bakışta göründüğü kadar kolay değildir. Her şeyi düşünün ve sonra bir karar verin.

Polisi aramayı hayal et

Polisi aramakla ilgili bir hayaliniz varsa, o zaman bu rüya halkın küçük düşürülmesini temsil eder. Geçmişinizde yaptığınız bir şey ortaya çıkacak ve halkta büyük bir karışıklığa neden olacak.

İnsanları saygılı olarak gören biriyseniz, o zaman sizde olabilecek şeyler kesinlikle insanların sizi görme biçimini etkileyecektir.

Ancak, bu durumu soğuk kafa ile ve daha fazla dikkat çekmeden karşılarsanız, işler yolunda gider.

Show Buttons
Hide Buttons