Rüyada öpüşmek: Rüya Tabirleri Yorumları

Rüyada öpüşmek: Rüya Tabirleri Yorumları

öpüşmek

Öpüşme, rüyalarımızda çok yaygın bir nedendir. Öpüşen bir rüyanın anlamı, rüyanda gördüğünüz birçok ayrıntıya bağlıdır.

Eski sevgilini öpmeyi, başkasının erkek arkadaşını / sevgilisini öpmeyi, arkadaşını öpmeyi, bir yabancıyı öpmeyi, bir ünlüyü öpmeyi, kanlı bir öpücük almayı, vb. Hayal etmek mümkündür.

Bütün bunlar, rüyanızda öpüşmeyle ilgili görebileceğiniz muhtemel durumlardır ve tüm bu durumlar rüyanızın anlamını belirleyecektir.

Hayallerinizi doğru şekilde yorumlamak için mümkün olduğunca fazla ayrıntıyı hatırlamaya çalışın. Bir öpücüğün türünü, sizi kimin öptüğünü ya da kimin öpüştüğünü, ayrıca öpücük sırasındaki duygularınızı hatırlamak önemlidir.

Şimdi en yaygın öpüşme hayallerini, yorumlarını ve anlamlarını göreceksiniz.

Öpüşme hakkında rüyalar

Kardeşini / kız kardeşini öpüyorum. Kardeşini veya kız kardeşini öptüğün bir rüya, gerçek hayattaki erkek kardeşini veya kız kardeşini çok iyi anladığın anlamına gelir.

Anneni öpüyorum. Bir anneyi öpmek hakkındaki rüyanın olumlu bir anlamı vardır. Annenizi bir rüyada öptüyseniz, sonraki bir dönemde çok başarılı olacağınız anlamına gelir. Diğer insanlar seni sevecek ve sana saygı duyacak. İş yerinde başarı elde edeceksin, ama aşk hayatında da mutlu olacaksın.

Çocukları öpmek Hayalindeki çocukları öptüğünü gördüysen, o zaman aile yaşamındaki mutluluğun sembolü. Kendi çocuklarınızı öpmeyi hayal ettiyseniz, bu rüya onları ne kadar sevdiğinizi gösterir.

Fransız öpücüğü rüya görüyorum. Bir Fransız öpücüğü hayal ediyorsanız, bu rüya daha tutkulu olmanız ve duygularınızı diğer insanlara göstermeniz gerektiğini gösterir. Duygularını baskı altında tutmamalısın.

Duygusal eşini öpüyorum. Şu anki duygusal partnerinizi öptüğünüzü hayal ediyorsanız, bu genellikle ilişkinizdeki romantizmi özlediğiniz anlamına gelir.

Alternatif olarak, bu rüya güçlü duygularınızı ve eşinize karşı tutkunuzu temsil eder.

Eski sevgilini öpüyorum. Eski sevgilini öptüğünü hayal ediyorsan, bu kişiyi özlediğin anlamına gelmez. Bu, yalnızca birileri tarafından sevildiğiniz hissini özlediğiniz anlamına gelebilir. Şu anda yalnız hissediyor olmanız ve yanınızda kimsenin olmaması mümkündür.

Ayrıca, bu rüya şu anki ilişkinizden memnun olmadığınız anlamına gelebilir, bu yüzden mutlu olduğunuzu ve sevildiğinizi geçmiş zamanları hatırlarsınız.

Başkasının erkek arkadaşını / kız arkadaşını öpmek. Bir başkasının erkek arkadaşını / kız arkadaşını öptüğünü hayal ediyorsan, aşık olan birisini kıskanmış olabilirsin. Muhtemelen çok yalnız olabilirsin, o yüzden bir partnerin olmasını hayal ediyorsun.

Bir arkadaşımı öpmek. Gerçek hayatta arkadaşın olan birini öptüğün bir rüya, arkadaşına taptığını gösterir.

Bazen bu rüya aynı zamanda o arkadaşa aşık olduğun anlamına gelebilir, ancak çoğu durumda bu hayalin romantik bir anlamı yoktur.

Bir yabancıyı öpmek. Rüyanda bir yabancıyı öptüysen, o zaman uzun süredir bastırılmış kendi karakteristiklerini kabul etmeye hazırsın demektir.

Bir ünlüyü öpmek. Bir ünlüyü öpmeyi hayal ettiyseniz, bir gün başarılı olmak istediğiniz anlamına gelir. Çok çalışıyorsun çünkü büyük bir başarı elde etmek istiyorsun.

Alternatif olarak, bir ünlüyü öpmekle ilgili bir rüya, o şöhrete takıntılı olduğunuz anlamına gelebilir, bu yüzden rüyalarınızda bile görünür.

Sevmediğin birini öpmek. Eğer sevmediğiniz birini öptüğünüzü hayal ediyorsanız, birisinin kendi görüşlerini etkilemek ve yapmak istemediğin bir şeyi yapmasını istediği anlamına gelir. Bu rüya aynı zamanda birisinin size çok yakında ihanet edeceği anlamına gelebilir, bu yüzden o kişide hayal kırıklığına uğrayacaksınız.

Bir düşmanı öpmek. Eğer bir düşmanı öpmeyi hayal ettiyseniz, arkadaşınız olan birinin yakın gelecekte size ihanet edeceği anlamına gelir.

Çılgın birini öpmek. Çılgın bir kişiyi öptüğünüzü hayal ettiyseniz, o zaman uyanma hayatınızda hatalar yaptığınız anlamına gelir. Aslında hayatında pek çok kötü şeye neden olacak kötü bir karar verdin.

İsteğinize karşı öpülmek. Birinin sizi isteğinize göre öpmeye çalıştığını hayal ettiyseniz, bu aslında birinin hayatınızı yönetmeye çalıştığı anlamına gelir. Senin yerine karar vermek isteyen biri var. Başkalarının seni istemediğin bir şeyi yapmaya zorlamasına izin vermemelisin.

Ancak bu rüya başka bir yolla da yorumlanabilir. Kendi kişiliğinizin belli bir yönünü kabul etmeye hazır olmadığınız anlamına gelebilir. Kendi karakteristiklerinizi reddediyorsunuz ve onları baskı altında tutuyorsunuz.

Kanlı bir öpücük vermek. Eğer böyle bir hayaliniz varsa, kendinizi tamamen bir ilişki içinde veren çok tutkulu bir kişi olduğunuz anlamına gelir. Kanlı bir öpücük aldığın bir rüya aynı anlama geliyor.

Birinin dudaklarını öpmek. Birini dudaklarından öptüğünüzü hayal ettiyseniz, bu hayalin manevi bir anlamı var.

Aslında, iki kişi arasındaki manevi iletişimin bir işareti olabilir. Birinin dudaklarını bir rüyada öptüğünüzde, bir anlaşma sağladığınız anlamına gelebilir.

Birinin elini öpmek. Eğer rüyanızda birinin elini öptüyseniz, bu kişiye çok saygı duyduğunuz anlamına gelir.

Ayrıca, bu rüya o kişiye sadık olduğunun bir işareti olabilir.

Birinin bacağını öpmek. Birinin bacağını öptüğünüz bir rüya, o insana saygının bir sembolü, aynı zamanda alçakgönüllülüktür.

Birinin yanağını öpmek. Rüyanızda birinin yanağını öptüğünüzü görürseniz, bu kişiye hayran olduğunuz anlamına gelir. Bu tür bir öpücük daima sadakat, dostluk ve saygıyı temsil eder.

Show Buttons
Hide Buttons