Rüyada Kedi Görmek Ne Anlama Gelir? Rüya Tabirleri Yorumları

Rüyada Kedi Görmek Ne Anlama Gelir? Rüya Tabirleri Yorumları

Kedi

Kediler hakkındaki rüyalar o kadar da sıra dışı değil, özellikle de bir kedi sahibiyseniz. Etrafınızdaki kedileri görüyorsunuz ve beyniniz onları sadece sizi çevreleyen her şey gibi hayallerinize dahil ediyor. Sembolizmde kedilerin çok uzun bir geçmişi vardır.

Genellikle eski kitaplarda, duvar sanatında ve antik mimaride tasvir edilirler. Kediler bazen iyi şansın taşıyıcıları olarak görülür, ancak onları rüyalarda ve gerçek hayatta gören herkes için kötü şans belirtileri olarak da gösterilebilirler.

Kedilerle ilgili rüyalar, hayalini kurduğunuz duruma bağlı olarak farklı anlamlara gelebilir. En yaygın “kedi hayallerini” listeleyeceğiz ve ayrıca tarihte kedi sembolizmi hakkında biraz daha bilgi vereceğiz.

Uyuyan ya da titiz kediyi hayal edin

Kediler çok aktif hayvanlar değildir (genellikle) ve sıklıkla gerçek hayatta yatarlar ya da yatarlar. Bu yüzden uyuyan bir kedi hakkında bir rüyanın görülmesi olağandışı değildir.

Bu rüya, hayatınızda çok olumlu bir dönem içinde olduğunuzu ve hayatınızın bu aşamasında kendinizi huzurlu ve mutlu hissetmenizi ifade eder.

Yanınızda ya da kucağınızda titreyen bir kedi olması, sahip olmak için de çok olumlu bir rüya. Bu, çok mutlu olduğunuz ve hayatınızda veya ailenizde iyi kararlar verdiğiniz anlamına gelir. Çok zor ve enerji tüketen bir şeyden geçmiş olabilirsiniz ve artık bittiği için nihayet kendinizle barışık hissedebilirsiniz.Sevilmek isteyen bir kediyi hayal et

Bu rüya da çok yaygındır, çünkü kediler bunu gerçek hayatta sık sık yaparlar. Ayaklarımızın etrafında sürünür ve bizden sevgi ve dikkat isterler. Bu rüya olumlu çünkü sizi ve çevrenizdeki diğer insanları temsil ediyor, bu da muhtemelen başkalarına sadakatinizi ve sevginizi verdiğiniz ve sizin de bunu takdir ettikleri anlamına geliyor.

Sizde iyi bir arkadaş, ortak veya aile üyesi görüyorlar ve rüyanızdaki kedi aslında bu insanları ve onların yerine getirmenizi istedikleri ihtiyaçları temsil ediyor.

Kızgın ya da agresif bir kediyi hayal edin

Şimdi, genellikle kedileri öfkeli ve saldırgan olarak görmüyoruz. Genellikle korkuyorlarsa genellikle uyuyorlar, sıkılıyorlar ya da bizden kaçıyorlar. Ancak, rüyanızda agresif bir kedi görmek, yukarıda bahsettiğim ikisinden farklı olarak, olumsuz bir çağrışıma sahiptir.

Bu rüya genellikle gerçek hayatınızda bazı olumsuz deneyimler yaşayacağınız anlamına gelir. Bir kedi sizi tırmalamak ve size saldırmak isterse, o zaman biriyle dostça olmayan bir toplantı yaşayabilir ya da biriyle kötü bir iletişim kurabilirsiniz.

Bu rüya genel olarak yanlış anlama ve kötü iletişim anlamında savaşmayı temsil eder. Sizi çok üzgün ve yaralı hissettirecek birisinin sözlerinden veya davranışlarından bile incinmiş hissedebilirsiniz. Hayalindeki kedi senin etrafında çok temkinli ve sana güvenmiyorsa, o zaman bu olumsuzluk miktarının daha da kötü olacağı anlamına geliyor.

Bir kedinin bir rüyada çizilmesi, eşiniz gibi sevilen veya sevdiğiniz bir kişi tarafından gerçekte duygusal olarak yaralanmış hissedeceğiniz anlamına gelir.

Senden kaçan bir kediyi hayal et

Bu rüya çok ilginç. Kesinlikle kötü bir şeyi temsil etmiyor. Bu rüya genellikle hayattaki şu anki pozisyonunuzda mahsur hissettiğiniz anlamına gelir ve kaybetmeyi kesmek ve her şeyden kaçmak için gereksiniminiz vardır.

Bu, iş pozisyonunuzda, ilişkinizde veya daha bağımsız ve özgür olmanız gerektiğini düşündüğünüz herhangi bir biçimde kendinizin kısıtlı olduğunu hissettiğiniz anlamına gelebilir. Kediler bize bağlı gibi görünseler de, aslında çok bağımsız ve güvenilirler.

Kendi başlarına yaşayabilir ve yakaladıkları avdan kendilerini besleyebilirler. Avcı oldukları için bu, besin zincirinde daha yüksek oldukları ve çok yetenekli hayvanlar oldukları anlamına gelir. Bu yüzden kaçarken, hayatında mahsur kaldığın ve dünyaya kendi başına çıkmaya hazır hissettiğin zaman, kaçmakta olan bir kedi hakkında bir rüyanın olabilir.

Aşk hayatınıza gelince, içinde bulunduğunuz romantik ilişkiden ayrılmaya ihtiyaç duyduğunuz ve bu mevcut ilişkinin beklentilerinizi karşılamadığını hissediyor olabilirsiniz.

Kaçan kedi, davranışınıza bir tür kısıtlama koymaya çalışıyorlarsa ya da yapmak istemediğiniz bir şey yapmanıza çalışıyorsa, birileriyle yüzleşmeye gerek duyuyor olabilir. Bu, her türlü baskıya karşı bir isyanı ve gerçekte sahip olduğunuz hissini bu formdaki hayallerinize yansıtır.

Hasta veya zehirli bir kediyi hayal et

Bu rüya, tanıdığın birine ya da sana yakın olan birine karşı yaşayabileceğin olumsuz duyguları temsil ediyor. Bu, duyguları konusunda kendinden emin hissetmediğiniz ve davranışlarından şüpheli olabileceğiniz anlamına gelir.

Bunun romantik ilişkilere uygulanması gerekmez. Bu rüya aynı zamanda bir aile üyesine veya size yakın olan birine karşı duygularınızın bir temsili olabilir. Belki birisinin olması gerektiği gibi davranmadığını ve size yeterince saygı göstermediğini hissediyorsunuzdur.

Bu rüya aynı zamanda kendi bilincinizi yanlış bir şey yapmış gibi hissettiğiniz ve onu yapmaktan suçlu hissettiğiniz şeklinde yansıtıyor olabilir. Bilincimiz, kaçamayacağımız bir şeydir, bu yüzden bizi hayallerimizde de takip etmesi alışılmadık bir durum değildir.

Ölü bir kediyi hayal et

Bir rüyadaki ölü kedi, gerçekte ölü bir ilişkiyi temsil eder. Kötü bir ilişkiden yeni çıkmış ya da boşanmış olabilirsiniz. Bu durumları sıklıkla çevreleyen duygular ruhumuz için ağırdır ve onları rüyalarımızda ölüm şeklinde ifade etmek alışılmadık bir şey değildir.

Bir rüyadaki ölü kedi, yaşamınızda olan ve kötü ve verimsiz olan başka bir şeyi de temsil edebilir. Ailenizde olmuş bir şey veya size yakın bir başkasına karşı kendinizi kötü hissedebilirsiniz.

Sonuçta, bir kedinin bir rüyada ölümü, yakın zamanda yaşadığınız büyük talihsizlikten kaynaklanan ruhunuz üzerinde derin bir üzüntü ve yük hissettiğiniz anlamına gelir.

Bir yavru kedi hakkında rüya

Bu rüya tabirini aydınlatmanın bir yavru kedi rüyası yorumundan daha iyi bir yolu yoktur. Bir kedi insanı olmasanız bile, muhtemelen fotoğraflarda veya gerçek hayatta onları gördüğünüzde, bu küçük kürk kürelerine karşı koyamazsınız.

Çok sevimliler ve bir yavru kedi hakkında bir rüyanız varsa, bu durum kendini geliştirme ve bağımsızlığa ihtiyaç duyduğunuz anlamına gelir. Saflığı ve masumiyeti en iyi haliyle temsil ederler, bu nedenle bir yavru kedi gördüğünüz bir rüya görmüşseniz, bu muhtemelen kaybetmeyi kesmek ve daha bağımsız ve özgür hissetmek için bir ihtiyaç hissettiğiniz anlamına gelir.

Tehlike altındaki bir kediyi hayal et

Bir kedinin tehlikede olduğu ve onu kurtarmanız gereken rüyalar, yeniden güç hissetmek ve hayatınız üzerinde kontrol sahibi olmak gibi hissetmenizi sağlar. Asıl amaç başka bir canlıya yardım etmek olsa da, başkalarına yardım etmenin başka bir insanı güçlü hissetmesine ve yapamayacaklarını düşündükleri bir şeyi yaptıklarına benzer bir şüphe yoktur.

Kara kedi ile ilgili rüyalar

Kara kediler, özellikle batıl inançlı olanlar için genellikle kötü bir şeyi temsil eder. Genellikle kara büyü ve cadılara bağlandılar, bu yüzden fakir adamlar gerçek hayatta bir mola veremiyorlar. kara kediler diğer kedilerden hiçbir şekilde farklı değildir, ancak batıl inançtan etkilenen bazıları bunu hayallerinde kötü bir sembol olarak görebilir.

Kara bir kedi hakkındaki rüya, iç sesinizi ve sezginizi gerçek yaşam koşullarında kullanmaktan korktuğunuzu ve kendinize ve başka kimseye daha fazla güvenmeniz gerektiğini hissettiğiniz anlamına gelir. Bu yüzden, kara bir kedi hakkında bir hayaliniz varsa, sadece rahatlayın ve belirli yaşam koşullarında kendinize daha az ve başkalarını daha az dinlemeye çalışın.

Beyaz bir kedi hakkında rüyalar

Öyleyse, kara kediler negatif değilse beyaz olanlar mı? Cevap, bir tür evet. Beyaz bir kedi hakkındaki düşler, yakın bir gelecekte yaşayabileceğiniz bazı zorlukları temsil eder. Bu, birileri veya bir şey tarafından zarar göreceğiniz ve bu durumun sizin için kolay olmayacağı anlamına gelir.Kedilerle ilgili rüyalar

Bu rüya aynı zamanda yaygındır çünkü kediler gerçek hayatta oynamayı severler. Eğer rüyanızda oynayan kedileri görürseniz, o zaman bu biraz gevşemeniz ve bir yolculuğa çıkmanız ya da hayatınızı biraz renklendirmek için bir sınıfa girmeniz gerekebileceği anlamına gelir.

Genel olarak, bu rüya olumlu bir şey değil, aynı zamanda ulaşmak için üzerinde çalışmanız gerekebilecek bir şeyi temsil eder.

Aynı kediler hakkında rüyalar

Aynen aynı görünen iki kedi hakkındaki rüyalar, hayatında daha fazla dengeye sahip olman gerektiğini hissettiğini gösterir. Belki de hayatınızdaki bir şeyden paramparça olmuşsunuzdur ya da sadece yükümlülükleriniz iki tarafa bölünmüş hissetmenize neden oluyor.

Tek bir yerde birkaç kedi hayal et

Etrafınızda dolaşan veya yalnızca büyük bir grupta dolanan çok sayıda kedinin gördüğü rüyalar, o zaman bu rüya odaktan çıktığınızı ve hayatınızda bunalmış hissettiğinizi gösterir. Bu, biraz yavaşlamanız ve kendinizi daha iyi organize etmeniz gerektiği zamandır, böylece kaybolmuş hissi durdurabilirsiniz.

Bir çöp kutusunu hayal et

Şimdi, bu rüya gerçekten kedilerle ilgili değil, fakat onlarla bağlantılı. Bir çöp kutusu hakkındaki rüya, yaptığınız ya da başınıza gelen bir şey yüzünden utandığınızı gösterir.

Bu rüyalar pek yaygın değildir ve rüyalarımızda aynı yorumu yapan diğer semboller de vardır, ancak çöp kutusu hakkında bir rüyanız varsa bu gerçek anlamdır.

Show Buttons
Hide Buttons