Rüyada eski sevgiliyi görmek: Rüya Tabirleri Yorumları

Rüyada eski sevgiliyi görmek: Rüya Tabirleri Yorumları

eski sevgiliyi

Dün gece, eski kız arkadaşın hakkında ilginç ve biraz rahatsız edici bir rüya gördün.

Belki de son zamanlarda ayrıldınız ve hala en yaygın olan bu kişi için o kişi için bazı hisleriniz kalıyor, ancak eski bir eş hakkında hayal kurmayı aklınıza sokan başka şeyler olabilir.

Bazen içinde bulunduğumuz ilişkiler hatırlamak için iyi bir şey değildi, bu yüzden bu rüya aslında kötü anılarımız ve tekrarlanmasını istemediğimiz durumlar hakkında bir tür hatırlatıcı olabilir.

Bu durumda en yaygın açıklamaların bazılarını listeleyeceğiz ve gerçekte ne anlama geldiklerini açıklamaya çalışacağız.

Bu kişinin üzerinde olmayabilirsin

Bu hayalleri sık sık gördüğümüzde, bu aklımızı temsil edebilir, bu kişiyi geri almamız gerektiğini söylüyor. İlişki kötü bir şekilde sona ererse, o zaman eski sevgilin hakkında sık sık rüya görmenin sebebi bu olabilir.

İlişkinin sona erme şeklinden dolayı üzgün veya öfkeli olabilirsiniz ve bu kişi için hala duygularınız var. Mantıksal çözüm, bu kişiyle ilgili herhangi bir sorunu çözmeye çalışmaktır, ancak her şey söylendi ve yapıldıysa, o kişi hakkında hayallerinizi görmezden gelin ve görmezden gelin.Bu, içinde bulunduğunuz ilişki, küfürlü veya herhangi bir şekilde sizin için kötü ise, özellikle önemlidir.

Yaşamın bu kötü döneminin üstesinden gelmeye çalışmalı ve sevdiğiniz şeyleri yaparak daha fazla zaman geçirerek veya sizi mutlu eden insanlarla zaman geçirerek devam etmelisiniz.

Geçmişten gelen duygularla başa çıkmak

Bir süre sonra eski sevgilinle ilgili bir rüya görseydin, o zaman beynin kalan duygularla uğraşmaya çalışıyor olabilir.

Belki de bu kişi hakkında çok fazla düşünmediniz ama beyniniz hala sonuna kadar çözemediğiniz bu duygulardan geçiyor.

Bu, iki kişi yetişkinler gibi şeyleri çözmeden, konuşarak ve ardından duyguları normal hayatlarına devam edebilmeleri için geri itildiklerinde sadece bir ilişkiyi bitirdiğinde olur.

Bu duygularla bir şekilde başa çıkabilmemiz için beynimiz, bu insanları ve durumları, söylenmemiş ya da geri alınmamış şeyleri çözmek için hayal ediyor. Gerçek hayatta yapmadığımız için, psikolojik sağlığımızın bu duygularla mümkün olan her şekilde başa çıkması önemlidir.

Bu nedenle bu rüyalar bizim için bir terapi şeklidir ve bu insanlar veya durumlar hakkında rüyalar gördükten sonra gerçekten daha iyi hissedebiliriz.

Son bir ayrılmadan sonra hayal et

Ayrılmanız çok yakın bir zamanda olduysa, ilişkiniz bittikten sonra hala büyük bir izlenim altında olabilirsiniz.

Muhtemelen her şeyi yeniden düşünecek ve genel olarak o insan hakkında düşüneceksiniz, bu yüzden onları sık sık hayal etmeniz şaşırtıcı değildir.

Beyniniz hala bilgi işlemekte ve neler olduğunu değerlendirmektedir, bu nedenle bu rüyalar bu durumda tamamen normaldir.

Bu, bu kişinin sizin için doğru olduğu anlamına gelmez, bu sadece aklınızda çok şey olduğu ve hala duruma alışmakta olduğunuz anlamına gelir.

Yeni ilişkinizi değerlendirmek

Yeni bir ilişkiye girdikten sonra eski eşinizle ilgili rüyalar görmek alışılmadık bir durum değil. Aklınız bu yeni durumun öncekinden daha iyi ya da daha kötü olup olmadığına karar vermeye çalışıyor.

Yeni ilişkinizin olumlu ve olumsuz yönlerini düşünüyor olabilirsiniz ve düşler bu faktörleri değerlendirmenize yardımcı olur.

Bazen zihinlerimiz gün boyunca çok meşgul oluyor, bu yüzden bilinçaltımızda bir yerde sıkışmış olabilecek duygusal ve duygusal şeyleri düşünmek için yeterli zamanımız yok. Bu yüzden beyinlerimiz uyurken ya da düşünecek başka bir şeyimiz olmadığında bu bilgilere ulaşır.

Hayal etmek, beynimizdeki bilgileri geri yüklememize ve düzenlememize yardımcı olur ve genellikle bizim için iyi bir terapi şekli olarak çalışabilir.

Bir ilişki içindeyken eski bir kız arkadaşı hakkında rüya görmek

Eski bir eş hakkında yeni birisiyle ilişki kurarken çok kafa karıştırıcı olabilir. Mevcut ilişkinizi ve bunun gerçekten iyi olup olmadığını değerlendirmek zorunda kalabilirsiniz. Belki de şu anki ilişkinizde sevmediğiniz şeyleri düşünmeye başlayacak ve kendinizi daha da karıştıracaksınız.

Bu sorunu çözmenize yardımcı olmak için bazı gerçekleri göz önünde bulundurmanız gerekir.

Mutlu ilişki Şu anda eşinizden çok fazla sevgi ve şefkat aldığınız mutlu ve uyumlu bir ilişki içindeyseniz, eski kız arkadaşınızı hayal etmek sizi bu rüyanın gerçekleştiği konusunda kötü hissetmenize neden olabilir. Bu olduğunda endişelenmemelisin çünkü beynin önceki ilişkiden kalan bazı sorunları çözmeye çalışıyor olabilir. Birisiyle herhangi bir şekilde bir ilişki kurmak, özellikle de iyi şartlar olmasaydı kolay değildir. Bu, birlikte yaşayabileceğiniz bir şeyse ve bu sorunları çözmenize gerek olmadığını düşünüyorsanız, hayalinizi unutun ve mevcut ilişkinizin tadını çıkarmaya devam edin.Tatmin edici olmayan ilişki. Bu tamamen başka bir durum. Mevcut ilişkiniz tatmin edici olmayabilir ve önceki ilişkinizin veya eşinizin daha heyecan verici ve ilginç olduğunu düşünebilirsiniz. Önceki ilişkinizi ve ortağınızı düşündüğünüzde, neden sonuçlanmadığını neden düşünmek çok önemlidir. Belki de ilişkinizi mahvetmek ve o ortağa geri dönmekle sonuçlanan önemli sorunlarınız ve problemleriniz bir fark yaratmaz. Aslında yeni ilişkinizi ve bu şekilde hissetme nedenlerinizi düşünmeniz gerekiyor. Eşinizle konuşun ve ilişkiye devam etmekte zorlanırsanız, o zaman sonlandırın ve gerçekte ne istediğinizi bulmak için bir süre kendinizle barış bulmaya çalışın.

Yeni bir ilişki içine taze. Bu durumda eski sevgilini hayal etmek normaldir, çünkü hala yeni ortağa alışmaya başlıyoruz ve değişikliklerle başa çıkmak için biraz zamana ihtiyacımız var.

Sosyal medya takip

Bu, eski sevgilinizin hayallerinizde görünmesinin önemli bir nedenidir. Belki de sık sık onun profiline bakıyordun ve onun ne yaptığını bakıyorsun, bu yüzden onu daha çok düşünmeye başlamak normaldir.

Belki yanlışlıkla fotoğrafına rastladınız ve profilini kontrol ettiniz ve daha sonra o gece sahneye düşler bastı.

Bu durumda, bu rüya döngüsünü tamamen sona erdirmek istiyorsanız, bu kişiyi sosyal medyada takip etmeyin veya arkadaşınla arkadaşlık edin ya da haber akışınızdaki etkinliklerini sınırlandırın.

Bu zor olabilir, ancak günün sonunda bu kişi hakkında daha az düşünmenize yardımcı olacaktır.

Çok duygusalsın

Çok fazla hayal kurmayı seven bir insan iseniz, o zaman bu sık sık başınıza gelebilir. Bazen geçmişinizdeki şeyler hakkında hayal kurarken ve birisiyle paylaştığınız güzel anılarınızı yakalarsınız.

Hatta yeni biriyle ilişki içinde olabilirsiniz, ancak bazen bu anları bir kez daha yaşamak için hafıza şeridinde yürüyebilirsiniz. Sadece duygusal duygularınızın fazla büyümemesini ve sizi bu kişiyi çok fazla özlememesini sağlayın, çünkü bu güzel anılar dışında, muhtemelen eski sevgilinizle olan ilişkinizi mahvedecek kötü anlar da vardı.

Show Buttons
Hide Buttons