Rüyada düşük yapmak: Rüya Tabirleri Yorumları

Rüyada düşük yapmak: Rüya Tabirleri Yorumları

düşük

Düşük hakkında rüyalar bizim için gerçekten zor olabilir ve bizi harap hissediyorum. Bu rüya, kimsenin tecrübe etmek istemediği bir rüyadır, çünkü kesinlikle bizi uyandıracak ve günün geri kalanı için bizi üzecek.

Böylesine güçlü bir sembolizme sahip rüyalar, bunun gibi, gerçek hayatta olandan tamamen zıt bir anlama sahip olabilir.

Yani, düşük hakkında bir hayaliniz varsa, bunlar bazı olası yorumlardır.

Genelde bir düşük hakkında rüya

Düşük yapma hakkında bir rüyanız varsa, bu rüya yolda olan değişiklikleri yaşamınızda temsil eder. Bu değişiklikler iyi ya da kötü olabilir, ancak her iki şekilde de hayatınızı tersine çevirir.

Almanız gereken doğal parkur gibi, yolunuza çıkabilecek ve yaşamdaki her şeyi kabul edebileceğiniz her şeye hazırlıklı olmak en iyisidir.

Eğer değişikliklerden hoşlanmayan biriyseniz, belki eski hayatınıza geri dönüp şikayet etmeden önce dalmanın ve göz macerasının yüzüne çıkmanın zamanı gelmiştir. Hayatta başımıza gelen her şey bir derstir, o yüzden ondan öğrenip devam etmeliyiz.

Arabada düşük yapma hayalini kur

Arabadayken düşük yapma hakkında bir rüyanız varsa, o zaman bu rüya devam etme arzunuzun bir temsilidir. Geleceğiniz çok uzak görünüyor ve bu yönde atmaya çalıştığınız her adım başarısızlıkla sonuçlanıyor.

Belki de bazı yeni yöntemleri göz önünde bulundurmalı ve hedefinizden tamamen vazgeçmeden önce aynı hataları tekrar etmeyi bırakmalısınız.

Bazen kendimizi işlerin başka türlü yapamayacağına inanırken, gerçekte kesinlikle yapabileceklerine inanıyoruz.Evinizdeki bir düşük hakkında rüya

Evinizdeki düşükle ilgili bir hayaliniz varsa, belki de ailenizdeki mevcut durumdan memnun kalmazsınız. Bir aile üyesi evinizde sorun yaratabilir ve bu kişiyi nasıl sakinleştirip ona iyi bir tavsiyede bulunacağınızı bilmiyorsunuz.

Bu aile üyesine ilişkin dramaların tümü, ailenizin acı çekmesine neden oluyor ve herkesin en kısa zamanda evden uzak olmak istediklerini hissetmelerini sağlıyor.

Belki de aile üyelerinizle konuşmak ve bu sorunu daha da kötüleşmeden çözmek en iyisidir.

Sokakta bir düşük hakkında rüya

Sokaktaki düşükle ilgili bir hayaliniz varsa, üzerinde çalıştığınız gelecekteki bir proje için korkmuş olabilirsiniz. Başarısızlığa mahkum olmasından korkuyorsun ve diğerleri de seni büyük bir başarısızlık olarak görecek. Başkalarının dedikodularına konu olacak olmanızdan korkuyorsunuz ve böyle bir nedenden ötürü dikkat merkezinde olmak hiç kimsenin istek listesinde yok.

Başka birinin düşük yapısını hayal et

Rüyanızdaki bir başkası düşükse, o zaman bu kişi için endişeleniyor olabilirsiniz. Hayattaki rehberliklerini kaybettiler ve işler son birkaç yılda onlar için iyi gitmedi.

Bu, arkadaşınız veya yakınınızdaki, acı ve ıstıraptan korumak istediğiniz bir başkası olabilir. Onlarla konuşun ve yaşamlarında neler olup bittiğini öğrenmeye çalışın ve sonra bu sıkıntılar için bir çözüm bulun. Bu kişi muhtemelen sana bağlı, bu yüzden onu hayal kırıklığına uğratma.

Birkaç düşük hakkında rüya

Bu rüya alışılmadık bir rüyadır, ama eğer böyle bir rüya görmüşseniz, bu rüya başarısızlık korkunuzun bir temsilidir. Çünkü daha önce başarılı olmakta zorlandığınız için, şimdi bunun asla değişmeyeceğini ve hiçbir zaman ilerleyemeyeceğinizi hissediyorsunuz.

Başına gelmeyen bir şey için kendini suçlamaya veya yargılamaya başlamadan önce, her şeyin iyi tarafına odaklanmayı dene ve geleceği düşünerek zaman kaybetmeyi bırak. Bu şekilde, başarısız olsanız bile, daima sizi başarıya götürecek olan pozitif zihin düzeninde kalacaksınız.

Düşük yapmayı hayal edin (hamileyseniz)

Eğer şu anda hamileyseniz ve düşükle ilgili bir rüyanız varsa, bu rüya sadece annenizin sevgisinin ve şefkatinin bir simgesi olabilir. Doğumdan korkuyorsun ve diğer anne adayları gibi endişeleniyorsun.

Bu rüyanın seni sarsmasına ve moralini bozmasına izin verme, çünkü çoğu kadın hamileyken aynı rüyayı görür.

Alternatif olarak, bu rüya üzerinde çalıştığınız başarısız kariyer planlarının bir temsili olabilir. Bu, yaşamınızdaki önemli bir şey olsa da, hamileliğinize bakmak daha önemlidir. Bu yüzden stresli durumlardan uzak durun ve “kutsanmış” durumunuzun tadını çıkarın.

Bir erkek düşürmeyi hayal et (bir erkek için)

Eşinizin veya kız arkadaşınızın sahip olduğu bir düşüklük hakkında bir rüyanız varsa, bu rüya bu kişi için hissettiğiniz endişenin ve sevginizin bir simgesidir. Bu kadın hayatında özel biri ve potansiyel olarak onu gelecekteki eşin ve çocuklarının annesi olarak görüyorsun.

Diğer hayallerinize yeterince dikkat etmediyseniz, bu rüya sizin için de bir uyarı işareti olabilir. Size verdiği tüm sevgi ve ilgiyi geri vermenin ve sevdiklerinizi ihmal etmeyi bırakmanın tam zamanı.

Hastanede bir düşük hakkında rüya

Hastanede bir düşükle ilgili bir rüyanız varsa, bu rüya sizin için bir uyarı işareti olabilir. Sağlığınıza ve iyiliğinize daha iyi bakmalı ve önemsiz şeyler üzerine baskı yapmayı bırakmalısınız. Belki de yapmanız gereken tüm işler yüzünden endişeli ve depresyonda hissediyorsunuzdur, bu yüzden bu rüya sizi kesinlikle yavaşlamanız gerektiği konusunda uyarır.

Tatile çıkın veya doğada veya arkadaşlarınızla daha fazla zaman geçirin ve diğer insanlar hakkında çok fazla düşünmeyi bırakın. Sağlığınıza özen göstermek en önemli şeydir ve siz yapmazsanız kimse bunu yapmayacak.Düşük yapma hakkında hayal edin ve yardım edecek kimse yok

Çaresiz olmak ve yardım istemekle ilgili bir hayaliniz varsa ve hiç kimse size yardım etmeye gelmiyorsa, bu rüya yalnızlığınızın bir temsilidir. Daha önceki davranışlarınızdan ve yaşamdaki sözlerinizden bazıları buna yol açtı ve şimdi size yardım edecek bir el ya da iyi bir tavsiye verecek yaşamda kimse yok.

Alternatif olarak, bu rüya bir ihanetin veya birinden korkmanın temsili olabilir. Sevdiklerinize ihanet edebileceğinizden, özellikle de çok fazla açarsanız ya da çok fazla kendinize verirseniz korkarsınız. Henüz gerçekleşmemiş şeyler için endişelenemeyiz, bu yüzden kötüye odaklanmak yerine, çevrenizdeki insanlara güvenmeye çalışın ve korkmayın.

Ağrısız düşük yapmayı hayal et

Ağrısız bir düşük yapma hakkında bir hayaliniz varsa, romantik sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Siz ve eşiniz bir şey hakkında iki zıt tarafta olacaksınız ve bir anlaşma yapmak kolay olmayacak.

Ani kararlar vermeden önce, ilişkinizin nereye gittiğini anlamak için bir adım geriye veya küçük bir ara vermeye çalışın. Bu anlaşmazlık sizin için önemli bir şeyse ve eşinizin aynı fikirde olmadığı gerçeğinden kurtulacak gibi görünmüyorsanız, o zaman belki birlikte olmak zorunda değilsiniz demektir.

Ve eğer bu anlaşmazlık önemli bir şey değilse, ciddi bir konuşma yapmayı deneyin ve tartışmanın diğer tarafını duyana kadar yargılamaya acele etmeyin.

Show Buttons
Hide Buttons