Rüyada dövme görmek: Rüya Tabirleri Yorumları

Rüyada dövme görmek: Rüya Tabirleri Yorumları

dövme

Dövmeler hakkındaki düşler sıradışı. Hayal kurduğumuzda, genellikle kolları, bacakları veya diğer vücut kısımlarını görmeden hayal ederiz, bu yüzden bir rüyadaki dövmeyi gördüğümüzde bunun önemli bir anlamı olmalı.

Dövmeye ve etrafındaki diğer sembollere bağlı olarak, anlamlar farklı olabilir.

Hayallerinizi daha iyi anlayabilmeniz için, bu hayallerin arkasındaki sembolizm hakkında sizi biraz daha bilgilendireceğiz.

Vücudunuzdaki bir dövmeyi hayal edin

Vücudunuzda bir dövme gördüyseniz ve onu açıkça gördüyseniz, bu rüya hayatınızdaki her şeye karşı isyan etmeniz ve devam etmeniz gerektiğini hissettiğiniz anlamına gelir.

Her nasılsa kendini kapana kısılmış gibi hissedersin ve kendini tekrar hissetmek için bir şeyi hızlıca değiştirmen gerekir.

Yaşamınıza küçük değişiklikler uygulayarak başlamalısınız ve yeterince cesursanız, bir fark için büyük bir değişiklik yapmayı deneyin.

Başka birinin dövmelerini hayal et

Rüyanızdaki bir başkasına yapılan dövmenin net bir görüntüsünü gördüyseniz, bu rüya diğer insanların sizi gerçek hayatta kıskandığı anlamına gelir.

Nerede olduğunu ve neler yaptığını hep biliyorlar, hayatını cehenneme çeviriyorlar.

Bu olumsuz enerjiden kaçınmanın ve yoldan ayrılmanın en iyi yolu, yaşamınızla meşgul kalmak ve başkalarının ne diyeceği konusunda endişelenmemek.

Etrafınızdaki ve sizi kıskanan bu arkadaşlar veya insanlar, yakında yaşamaktan ve hayatınız için endişelenmekten bıkacaklar ve sizi yalnız bırakacaklar.

Dövme yaptırmayı hayal et

Dövmenin olduğu bir rüya görmüş olsaydın, bu rüya seni tahrik edici doğayı temsil eder. Çoğu insan ilk dövmesini bir isyan belirtisi veya basit bir dürtüsel eylem olarak alır.

Yapmadan ya da bir şey söylemeden önce kesinlikle daha fazla düşünmeyi denemelisiniz, çünkü yaşamımız davranışlarımıza dayanıyor. Geçmişte verdiğiniz kararlar, mevcut yaşamınızı etkiledi ve şimdi mevcut konumunuzu değiştirmek için fazla bir şey yapamazsınız.

Bu rüya aynı zamanda sözlerinle birilerine hakaret ettiğini ve şimdi bunu yapmakta kendini kötü hissettiğini gösterebilir. Bu hayali bir uyarı işareti olarak kabul edin ve gelecekte daha iyi yapın.

Dövmelerle kaplı olmayı hayal et

Eğer rüyanda dövmeler vardı ve gerçek hayatında böyle değilsen, o zaman bu rüya senin işkolik doğanı temsil ediyor.

İş ve kariyerimiz, listenin en üstünde olan, hayatınıza gelince olan şeylerdir ve kendinizi ticari olarak inşa etmek için çok fazla zaman ayırmaya meyillidirler.

Belki de biraz yavaşlama ve hayattan zevk almak için biraz zaman ayırmanın zamanı gelmiştir.

Kariyerine âşık olmak kötü bir şey değil, ama hayatındaki diğer insanları da düşünmelisin ve onlarla ilgilenmelisin, yoksa seni tamamen bırakabilirler.

Dövmeli bir yabancıyı hayal et

Rastgele bir insan hakkında, dövmelerle kaplı bir rüyanız varsa, bu rüya çok yakında birisiyle yaşayabileceğiniz bir romantizmi temsil eder.

Kazayla bu kişiyle tanışacaksınız ve bu kesinlikle dünyanızı sarsacak.

Bu kişi ilk başta dikkatinizi çekmeyecek olsa da, ona bir şans vermezseniz, kesinlikle kaçıracaksınız.

Öyleyse, kalbinizi yeni insanlara açık tutun ve heyecan verici biriyle tanışma şansını kaybetmeyin.

Genel olarak bir dövmeyi hayal edin

Genel olarak dövmeler hakkındaki düşlerin, özellikle dövmenin sembolünü veya çizimini tanıdıysanız, farklı anlamları olabilir.

Bazen rüyalarımızda dövmeler yapmak, dövülmüş bir hayvanın veya nesnenin sembolizmini üstlenmek, böylece sembolün rüya yorumunuzda büyük bir rol oynayabilmesi ve size rüyayı daha iyi anlayabilmesi için.

Genel olarak dövmeler hakkındaki düşler, sizin için sıkıcı olan ya da ilgilenmeyen bir arkadaşlığı da temsil edebilir ve yalnızca siz bu kişiye karşı belli bir zorunluluk hissettiğiniz için devam ettirirsiniz.

Belki iletişiminiz üzerinde çalışmayı ya da sizi ilgilendiren şeyler bulmayı denemelisiniz ve eğer hiçbir şey işe yaramazsa, arkadaş olarak başka biriyle daha iyi durumda olursunuz.

Başka birinin dövme yaptırdığını hayal et

Bu rüya, detaylara gelince, dikkat eksikliğini gösterir. Siz sadece iç seslerinizi görmezden gelirsiniz ve gerçek bir çaba göstermeden yaşamdan geçersiniz.

Belki de yaşamınıza gelince, tekerleği yakalamanın zamanı gelmiştir ve yaşamdaki genel pozisyonunuzu geliştirmek için sahip olduğunuz bu özellikleri ve yetenekleri kullanın.

Bu rüya aynı zamanda genel olarak detaylara duyulan ilginizi de gösterebilir, bu size daha iyi bir iş pozisyonu veya başkalarından daha iyi bir anlayışa mal olabilir.

Sonunda ulaşabileceğinizi bildiğiniz bir pozisyonda kalabilmek için kendiniz üzerinde çalışmalı ve bu becerileri geliştirmelisiniz.

Dövmeli eski bir eşi hayal et

Bu rüya sıradışı bir rüya, özellikle de bu kişinin gerçek hayatta dövmeleri olmasaydı. Bu rüya, bu kişinin geride bıraktığı bir şeyi temsil ediyor ve şimdi ona ulaşmak zorunda olduğunuzu hissediyorsunuz.

Bu bir nesne olabilir veya eksiklik hissine sahip olmanın herhangi bir şekilde duygularına bağlanabilir.

Show Buttons
Hide Buttons