Rüyada aldatılmak: Rüya Tabirleri Yorumları

Rüyada aldatılmak: Rüya Tabirleri Yorumları

aldatılmak

Dün gece eşinin seni aldatmasıyla ilgili garip bir rüya gördün mü? Eh, bu rüya hiç de nadir değil.

Hayatımızda bir süre, hepimizin ortağımızla ilgili benzer bir rüya gördük ve bu rüyanın gerçekte ne anlama geldiğini açıklamaya çalışacağız ve geleceğinizi tahmin ettiniz mi yoksa bunun tamamen farklı bir anlamı mı var.

Bu rüyalar çok rahatsız edici olabilir ve aynı zamanda sadece onlara zarar geldiğini değil, eşinize de zarar vermeye yönlendirilebilir.

Hayatta meydana gelebilecek birçok farklı durum vardır, ancak yalnızca insanlar arasında en yaygın olanları sunacağız. Ve işte hile söz konusu olduğunda hayal ettiğimiz en yaygın durumlardan bazıları.

Tanıdık birisiyle eşinizi aldatmanın hayalleri

Yani, hem erkek hem de kız arkadaşını hem tanıdığın ya da tanıdığın biriyle aldattığın alışılmadık bir rüya gördün. Bu bir felaket gibi gözükse de, belki de o kişiye karşı hisleriniz olabilir, ama endişelenmeyin. Bu böyle olmak zorunda değil.

Başkasını veya tanıdığın birini hayal etmek ve eşini onlarla aldatmak belki de belirli bir insana çok fazla ilgi gösterdiğin anlamına gelebilir, belki de senin patronun, ya da eşini ihmal ettiğin için kendini kötü hissettiğin anlamına geliyor. .

Bu rüyalar, o kişiyi gerçek hayatta gördüğünüzde çok garip hissetmenize neden olabilir, ancak bu kişiden hiçbir şekilde kaçınmayın ve beyninizin bu rüyayı unutmasına izin verin.Sonuç olarak, bu tür bir rüya, erkek arkadaşınızı ya da kız arkadaşınızı ihmal ettiğiniz ve bu kişiyle rüyanızdan çok fazla zaman geçirdiğiniz için kendinizi kötü hissettiğiniz anlamına gelir. Sadece zamanınızı kullanma şeklinize dikkat edin ve sevdiklerinizi unutma.

Erkek arkadaşınızı veya kız arkadaşınızı, tanımadığınız birisiyle aldatma hakkında rüyalar

Şimdi, bu rüyalar farklı şeylerle tetiklenebilir. Belki de en sevdiğiniz aktörünüz veya aktrisinizle bir film izlemeyi bitirdiniz ve o kişiden “kazayla” hayal ettiğiniz ve eşinizi onlarla aldattığınız için çok şaşırıyorsunuz.

Tanıdık bir yüz bile olması gerekmez. Daha önce hiç görmediğiniz ve kendi aklınızda yarattığınız bir insan olabilir. Bu olduğunda, genellikle bir şey hakkında suçluluk hissettiğiniz ve eşinize karşı dürüst davrandığınızı hissettiğiniz anlamına gelir.

Genel olarak aldatma ile ilgili rüyalar başka birini istemek veya sevmekle ilgili olmak zorunda değildir. Ayrıca, eşinize yaptığınız veya söylediğiniz bir şey yüzünden dolandırıcı gibi hissettiğiniz anlamına da gelebilir.

Hayallerimiz genellikle bir şeyin anlamsal olmayan bir şekilde çalışır. Duygularımız ve duygularımız rüyalarımızda yakalanır ve bir şey hissettiğimiz anları uygular, hatırlar ve uyuduğumuz zaman için saklar.

Bu yüzden uzun zaman önce olan bir şey hayallerimizde tamamen unutup bize işkence ettiğinde ortaya çıkabiliyor. Öyleyse bu rüyanın nasıl gerçekleştiğini veya bunun neye sebep olduğunu açıklayamasak bile dolandırıcı gibi hissediyoruz.

Erkek arkadaşın ya da kız arkadaşının seni aldatmasıyla ilgili rüyalar

Bu rüyalar, aldattığınız yerlerden bile daha kötü. Hayalinden uyanabilir ve ihanete uğramış, yalan söylenmiş ve tamamen sefil hissedebilirsin. Ancak, bu güzel bir rüya olmasa da, kendinizi bir arada tutun ve bunun sadece bir rüya olduğunu unutmayın.

Birçok araştırmaya göre, ilişkinizdeki her şey mükemmel olduğunda bu rüya en yaygın olanıdır. Eşinizle o kadar mutlu olabilirsiniz ki bu rüyanın neden olduğunu açıklayamazsınız.

Bu hayalin en yaygın açıklaması mutluluğunuz hakkında güvensiz hissedebileceğiniz veya bir gün birlikte olduğunuz kişi tarafından terk edilebileceğinizden korkacağınızdır. Bunların hayalleriniz olduğunu, gerçeği değil, zihninizde ve düşüncelerinizde olanların düşüncelerinizden ve davranışlarınızdan etkilendiğini hatırlamanız gerekir.

Bu rüyalar, eşinizin gerçek yaşamdaki davranışları ile kesinlikle tetiklenebilir. Belki size şüpheli bir şey gördünüz ya da eşinizin romantik çıkarları hakkında şüpheleriniz var. Dikkatli olmanız ve aşırı tepki vermemeniz gerektiğine göre budur, çünkü partnerinize duygularınız ve hayalleriniz hakkında açılmanın en iyisidir.

Birinde rüyanda yaptıkları bir şeyle yüzleşmek mantıksızdır ve kesinlikle sevdiğine, özellikle yanlış bir şey yapmadıysa suçlamak istemezsin.

Erkek arkadaşın ya da kız arkadaşın tarafından aldatılmaya yakalanmanın hayalleri

Bu rüya eşinizle aldattığınıza benziyor bur daha da garip. Aldatmanın ortasında yakalanmış olabilirsiniz ve kendinizi kötü hissederek uyanırsınız. Bu hile yapmaktan başka bir şey değil ama yakalanıp eşinizin yüzünü sizi yakaladığında görmek çok üzücü.

Fakat endişelenme. Bu, geleceği tahmin ettiğiniz anlamına gelmez. Bu sadece eşinizle ilgili bir çeşit suçluluk hissettiğiniz anlamına gelir. Belki de gurur duymadığınız bir şey yaptınız veya özellikle de gurur duymadığınız bir şey yaptınız.

Bu olduğunda, sadece sakin ol ve bu rüyayı hiç olmadığı gibi unut. Hayallerinize dayalı rasyonel kararlar vermek zorunda değilsiniz çünkü neredeyse hiç değişmezler. Genel olarak ilişkinizde bir sorun olduğunu hissetmediğiniz sürece, bu hayalleri fazla düşünmeyin.

“Diğer kişi” olmanın hayalleri

Bu hile ile ilgili bir rüyanın bir çeşididir, ancak bunun gibi rüyaların ne anlama geldiğini anlamanız sizin için yararlı olabilir. Hepimiz biliyoruz ki, başka bir kadın ya da başka bir erkek olmanız, bir şeyin yarısını alacağınız ve hiçbir zaman tam olamayacağınız anlamına gelir.

Yani, belki romantik ilişkinizde değer düşüklüğü hissediyorsunuz ve şu anda elde ettiğinizden daha fazla sevgiye ve ilgiye ihtiyacınız olduğunu hissediyorsunuz. Eğer ilişkinizde durum buysa, bunu çok zorlanmadan ortağınıza söyleyebileceğiniz bir yol düşünmeye çalışın.

Bütün yükümlülüklerini göz önünde bulundurun ve ikiniz için eğlenceli bir şeyler planlayın. Bazen dümdüz olmamak en iyisi olabilir.

Birden fazla partnerle hile yapmanın hayalleri

Bu rüyalar nadirdir, ancak imkansız değildir. Genellikle yeni şeyler denemek için fazla tutucu hissettiğiniz anlamına gelir. Belki televizyonda ya da bu düşünceleri tetikleyen filmlerde bir şey gördünüz ya da aklınız bu görüntüleri yarattı.

Enerjinizi farklı taraflara nasıl yayacağınızı ve zamanınızı nasıl planlayacağınızı bilemeyeceğiniz için gerçek hayatınızda da kendinizi çok yırtılmış hissedebilirsiniz. Anında, birkaç farklı kişiyle eşinizi aldatmak istediğinizi düşünmeyin.

Belki yeni bir şeyle hayatınızı renklendirmeye çalışın veya gelecekteki zamanınızı daha iyi planlamanız için gelecekteki zamanınızı daha iyi planlayın.

Eşinizi başkasıyla değiştirerek eşinizi aldatma hakkındaki rüyalar
Bu hayal çok da sıra dışı. Swinger, bir şekilde önceki tüm öğelerin bir şekilde toplandığını hayal eder. Yatak odanızda daha fazla ateşe ihtiyaç duyabileceğiniz anlamına gelebilir, ayrıca çok tutucu olduğunuzu ve yeni ve deneysel bir şey için can attığınızı hissedebilirsiniz.

Eşiniz de resimde olduğu için aldatma konusunda kendinizi suçlu hissedemezsiniz. Belki eşinizin geçmiş aşk hayatını düşünürsünüz ve sizden önce ne yaptığını merak ediyorsunuz.Arkadaşlarınızı veya aile üyelerini aldatmanın hayalleri

Bu şimdi bir kız arkadaşı veya erkek arkadaşı aldatma hayalidir, ancak aldatma hakkındaki hayallerin arkasındaki bilimi anlamaya yardımcı olabilir. Bu rüyalar belki sevdiklerine verdiğin ihaneti, belki de arkasından söylediğin bir şey ya da öğrenirse onlara zarar verecek bir şey yapmayı temsil eder.

Bu rüyanın bir çeşitlemesi, arkadaşınızın sizi aldatması veya sizi aldatması hakkında hayal etmenizdir. Bu, arkadaşınızın niyetleri ve sizinle olan ilişkisinden emin olmadığınız anlamına gelir. Gerçek bir şeye dayanıp dayanmadığından ya da sadece basit bir rüya mı olduğundan emin olmak için gerçek hayatınızı hayallerinizden ayırmanız gerekecek.

Sonuç

Sonunda rüyalar sadece rüyalar. Olağandışı bir rüyanız olduğunda, gerçek yaşam ilişkileriniz hakkında iyi bir anlayışa sahip olmanız gerektiğini ve aldatma konusunda hayalleriniz hakkında aşırı tepki vermediğinizi unutmayın.

Her şey ilişkinize göre sırayla ise, muhtemelen böyle rüyalar için endişelenmenize gerek yok. Eşinizle olan hislerinizle her zaman bağlantılı olmayan birçok farklı anlam ifade edebilirler. Vaktinizi doğru kullandığınızdan ve eşinize ihmal edilmemesi için yeterince ilgi gösterdiğinizden emin olun.

Ayrıca hayalleriniz vahşi ve heyecanlıysa ve gerçek hayatınız hayalleriniz kadar ilgi çekici değilse, hayatınızı biraz renklendirin.

Bunlar rüyaların sadece birkaç açıklaması ve rüyalarında aldatma hakkında hayal kurmaktı. Bunları göz önünde bulundurun ve bu hayalleriniz varken asla aşırı tepki vermeyin, eşinizle açıkça konuşun ya da basitçe onları unutma.

Show Buttons
Hide Buttons